fischer vrtáky, hmoždinky

fischer – inovativní řešení

fischer Top produkty v Plobergeru

fischer Highlights

Superbond-chemická malta FIS SB 390 S

Superbond-chemická malta FIS SB 390 S

Superbond malta FIS SB 390 S od firmy fischer nabízí výjimečnou únosnost v betonu s trhlinami i bez trhlin a tím zajišťuje maximální úroveň bezpečnosti. Variabilní hloubka kotvení optimalizuje čas montáže a materiálové nároky, což je důležité zejména při práci v extrémních teplotách od -15°C do +40°C. Tento produkt má ETA certifikát pro beton s trhlinami a seismické zatížení, což dokazuje jeho spolehlivost a kvalitu.

K Superbond-chemické maltě FIS SB 390 S
Duoline

Duoline

Produkty fischer DuoLine se vyznačují velmi snadnou montáží a nejlepším výkonem v mnoha aplikacích. Plastové hmoždinky v této produktové řadě zaručují snadnou a bezpečnou instalaci do mnoha stavebních materiálů. Ať už připevňujete šatní skříně, lampy nebo skříně všeho druhu – produkty DuoLine aktivují optimální princip fungování inovativní kombinací materiálu a designu a zaručují tak maximální bezpečnost.

K řadě DuoLine

fischer - ihned k dispozici

Features

Kotevní řešení pro těžká břemena

Těžké nástavbové díly nebo nosné konstrukce v betonu vyžadují správné ukotvení a nejvyšší míru nosnosti a bezpečnosti. Produkty a hmoždinkové systémy testované a schválené společností fischer zde nabízejí optimální řešení – i při extrémních podmínkách na staveništích, jako je mokro, chlad nebo teplo. Kotva pro velké zatížení TA M-T je ideální pro upevnění konzol, žebříků a ocelových konstrukcí do netrhlinového betonu.

Výhody kotev pro velké zatížení jsou

- vysoká nosnost
- větší flexibilita díky různým hloubkám nastavení
- vyčnívající narážecí čepy, které chrání závit
- snadná montáž

Kotevní řešení pro těžká břemena

Innovativní řešení

Toto tvrzení odráží závazek zaměstnanců společnosti fischer nabídnout zákazníkům nejlepší produkt a nejlepší řešení. Firemní hodnoty byly vyvinuty spolu se zaměstnanci již v roce 1987: inovativně, zodpovědně a spolehlivě. fischer se vypracoval na jednoho z lídrů na trhu pro bezpečné a ekonomické upevnění a spoje ve stavebnictví. Od ocelových kotev až po plastové hmoždinky, ať už se jedná o upevňovací prvky pro velké zatížení nebo konstrukce elektráren profesionály nebo duté hmoždinky pro kutily – fischer nabízí to správné řešení pro každou aplikaci.

fischer - historie společnosti

Společnost fischer založil v Německu roce 1948 Artur Fischer. Firma se zpočátku zabývala výrobou elektrických zapalovačů a vypínačů pro tkalcovské stroje, později se specializovala na hmoždinky a jiné způsoby upevnění. V roce 1980 převzal společnost jeho syn Klaus a pokračoval dále v duchu svého otce.

Rodinná firma svojí inovativní silou zpřístupnila nejen nové produkty, ale otevřela i nové obchodní oblasti. V současnosti existuje pět divizí společnosti: fischer upevňovací systémy, fischer Automotive, fischertechnik, fischer Consulting a fischer Electronic Solutions.

FAQs

 • Čím jsou produkty fischer jedinečné?
  Produkty fischer se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a inovativní technologií. Nabízejí řešení pro širokou škálu požadavků na upevnění v různých stavebních materiálech.
 • Jaká řešení nabízí fischer pro těžká zatížení?
  fischer nabízí testované a schválené produkty a hmoždinkové systémy pro kotvení těžkých přídavných zařízení nebo nosných konstrukcí do betonu. Tyto produkty nabízejí vysokou nosnost a bezpečnost i v extrémních podmínkách na staveništi.
 • Co dělá fischer lídrem na trhu v tomto odvětví?
  fischer je lídrem na trhu v tomto odvětví díky svému systému bezpečného a ekonomického upevnění a spojování ve stavebnictví, svým inovativním produktům a řešením, jakož i díky svým dlouholetým zkušenostem a odbornosti.
 • Jakou velikost mám použít pro kterou hmoždinku?
  Hmoždinky se dodávají v různých velikostech a rozhodnutí jakou velikost použít závisí především na velikosti šroubu a na zatížení, které chcete, aby spojení snášelo. Zde je několik obecných pokynů: Délka hmoždinky by měla být alespoň dvojnásobkem tloušťky materiálu, který se chystáte upevnit. Průměr hmoždinky by měl být zvolen tak, aby odpovídal šroubu. Například: Pro 4 mm šroub: 4-5 mm hmoždinka, Pro 5 mm šroub: 5-6 mm hmoždinka. Dbejte také na typ materiálu, do kterého vrtáte. Například sádrokarton a pórobeton vyžadují speciální typy hmoždinek, zatímco u dřeva a betonu se mohou používat běžné hmoždinky.