Gedore nástrčný klíč

Gedore – nářadí na celý život

Gedore nejprodávanější v Plobergeru

Highlights

Dílenský vozík WSL-L-TS-147-díl.

Dílenský vozík WSL-L-TS-147-díl.

Vozík GEDORE vyrobený z robustního ocelového plechu nabízí celkovou nosnost 400 kg. Je korozivzorný a nalakován práškovým lakem odolným proti poškrábání. Každá zásuvka unese až 20 kg a hladce se posouvá po kolejničkách s kuličkovými ložisky. Pracovní plocha je vyrobena z PP s okrajem proti odrolování a s dalšími menšími přihrádkami.

K dílenskému vozíku
Momentový klíč DREMASTER 1/2" č. UK 100

Momentový klíč DREMASTER 1/2" č. UK 100

Tento momentový klíč zaujme svou přesností ± 3 % a funkcí pravého chodu. Okénko s efektem lupy a integrovaná přepínací ráčna s páčkou zvyšují uživatelský komfort. Ergonomická rukojeť vyrobená z 2-komponentního plastu skvěle padne do ruky. Tělo z chromované oceli a zkušební certifikát podle DIN EN ISO 6789 podtrhují špičkovou kvalitu výrobku.

K momentovému klíči

Gedore - ihned k dispozici

Features

GEDORE kovárna nářadí: Kde kvalita získává tvar

V kovárně nářadí GEDORE v Remscheidu se snoubí nejmodernější technologie a tradiční řemeslo, tak abychom vytvořily nástroje nepřekonatelné kvality. Každý kus, vyrobený a zušlechtěný kombinací automatizovaných procesů a řemeslné kvality zpracování, je dokladem více než 100 let kovářské zručnosti.

GEDORE kovárna nářadí: Kde kvalita získává tvar

S jasným zaměřením na potřeby B2B stavebního sektoru, řemesla a průmyslu se GEDORE prezentuje jako důvěryhodný partner, který přináší kvalitu, inovace a spolehlivost v každém vyrobeném a dodaném nástroji.

GEDORE: sto let mistrovství v oblasti výroby nářadí

GEDORE, renomovaný výrobce nástrojů z Remscheidu, je hrdý na to, že již celé století vyrábí a dodává na trh excelentní nástroje a nářadí. Od svého založení v roce 1919 se GEDORE etabloval jako průkopník ve výrobě vysoce kvalitních, spolehlivých a odolných nástrojů.

S působivou řadou více než 16 000 produktů si GEDORE udělalo jméno nejen jako jeden z předních výrobců nástrojů v Evropě, ale i po celém světě. Firmu, která má kořeny v rodinné tradici, vede Karen Dowidat, vnučka zakladatele Otto Dowidata, a její syn Dr. Christian Dowidat.

GEDORE mistrně spojuje tradici s inovací. S týmem více než 2 000 loajálních zaměstnanců po celém světě nastavuje společnost nové standardy v nástrojářském průmyslu. „(B)business (I)innovation (G)EDORE – BIG““ pod vedením Dr. Christian Dowidat představuje významný milník v neustálém vývoji společnosti.

FAQs

 • Jak dlouho již firma GEDORE existuje a jaký význam má společnost v nástrojářském průmyslu?
  GEDORE oslavila v roce 2019 své 100. výročí založení jako firma s bohatou a úspěšnou historií. Od svého založení v roce 1919 se společnost etablovala jako jeden z předních výrobců nástrojů a nářadí v Evropě i ve světě.
 • Jakým způsobem firma Gedore spojuje tradici a inovativní postupy ve výrobě nářadí?
  Ve kovárně nářadí GEDORE v Remscheidu se spojují nejmodernější technologie a tradiční řemeslo. Zde se vyrábí nástroje a nářadí nepřekonatelné kvality. Společnost kombinuje tradiční postupy kování s moderními, roboticky řízenými postupy.
 • Čím se odlišuje momentový klíč DREMASTER 1/2" č. UK 100 GEDORE od konkurence?
  Momentový klíč DREMASTER zaujme svou přesností ± 3 %, funkcí pravehé chodu, průhledovým okénkem s efektem lupy, ergonomickým tvarem a je dodáván se zkušebním certifikátem dle DIN EN ISO 6789.
 • Kolik produktů GEDORE nabízí a jakou pozici společnost zaujímá na trhu?
  S více než 16 000 produkty nabízí GEDORE jednu z nejširších nabídek ze všech evropských výrobců nářadí a je také jedním z předních prodejců v prémiovém sektoru.