Kariéra

Skupina Haberkorn je největším technickým prodejcem v Rakousku a jedním z největších ve střední Evropě, Švýcarsku a Německu. S více než 2.200 zaměstnanci dodává technické produkty, produkty pracovní ochrany a maziva firmám z oblasti průmyslu a stavby.

Ploberger, jako součást této obchodní skupiny zaměstnává ve 3 zemích: Rakousku, České republice a na Slovensku více než 160 zaměstnanců a zásobuje společnosti z oblasti kovoobrábění a stavby nářadím, dílenskými potřebami pracovní ochranou a spojovacím materiálem.

Stojíme o dlouhodobé vztahy mezi námi a našimi zaměstnanci – přidejte se k nám a zažijete různorodou práci, touhu po výkonu a radost z úspěchu. Budete odměněni výbornou pracovní atmosférou, dlouhodobými vztahy a zajímavou perspektivou rozvoje v inovativní a na růst orientované společnosti.

Rosteme spolu s motivovanými a spolehlivými zaměstnanci a proto neustále hledáme:

TECHNICKÝ PORADCE

Více než 70 technických odborných poradců firmy Ploberger je k dispozici den co den v terénu, přímo u zákazníků z průmyslu, kovoobrábění a stavby. Podporuje je odborným poradenstvím i činy, je vždy motivovaný a angažovaný pro úspěšné budovaní dlouhodobých a strategických a vtahů se zákazníky. Po důkladném zaškolení v oblasti produktů a systému Vám nabízíme možnost stát se nezávislým, úspěšným a zodpovědným odborníkem v oblasti prodeje. Bude Vás podporovat náš tým odborníků i Vám nadřízený oblastní vedoucí. Můžete očekávat nadprůměrnou mzdu závislou pouze na Vašem výkonu, služební vůz, množství benefitů a maximální možnosti osobního rozvoje. Rádi Vám představíme naši společnosti a tuto pracovní pozici osobně.

Kontakt (heslo: technický poradce): kariera@ploberger.cz

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Jako pracovník zákaznického servisu podporujete naše technické poradce, kteří se pohybují v terénu a jste kompetentním poradcem po telefonu pro zákazníky z oblasti kovoobrábění a stavby. K hlavním činnostem na této pozici patří zejména zpracování objednávek a sledování cen, stejně jako zajištění přesné a spolehlivé dodávky. Spolu se svými spolupracovníky zajišťujete také poprodejní servis, objednávku speciálních dílů a úspěšné zpracování projektů elektronického nákupu spolu s technickými poradci. Rádi Vám představíme naši společnosti a tuto pracovní pozici osobně.

Kontakt (heslo: pracovník zákaznického servisu): kariera@ploberger.cz

PRACOVNÍK TELEFONICKÉHO PRODEJE

Jako pracovník telefonického prodeje budete sloužit malým zákazníkům a prodávat jim po telefonu náš vysoce kvalitní sortiment značek (nářadí, stroje, dílenské potřeby a montážní materiál). Měli byste mít obchodní nebo technické vzdělání a v ideálním případě také prodejní zkušenosti a dovednosti. Váš odborný rozvoj a nejnovější znalosti zajistíme pomocí opakovaných školení přímo u nás ve firmě nebo u našich dlouholetých dodavatelů. Rádi Vám představíme naši společnosti a tuto pracovní pozici osobně.

Kontakt (heslo: pracovník telefonického prodeje): kariera@ploberger.cz

LOGISTIK

Logistika je v našem hlavním sídle v Retzu klíčovou součástí našeho úspěchu. Odtud dodáváme našim zákazníkům v Rakousku, České republice a na Slovensku - spolehlivě, přesně a rychle. Pomocí nejmodernějších technologií a s vysokým stupněm automatizace. Jako pracovník logistiky pracujete v jedné z nejdůležitějších oblastí naší společnosti a po zaškolení se budete specializovat na jednu z následujících oblastí: příjem zboží, vychystávání zboží nebo odesílání objednávek. Rádi Vám představíme naši společnosti a tuto pracovní pozici osobně.

Kontakt (heslo: logistik): kariera@ploberger.cz