Knipex boční štípací kleště, hasák, půlkulaté kleště, odizolovací kleště

Knipex - značkový výrobce kleští

Knipex TOP produkty v Plobergeru

Knipex highlights

KNIPEX CoBolt® kompaktní pákové kleště

KNIPEX CoBolt® kompaktní pákové kleště

Mistrovské dílo pro znásobení síly ruky: díky inteligentnímu přenosu zvyšuje sílu ruky uživatele až 35krát! KNIPEX CoBolt® se vyznačuje extrémně kompaktním designem a přesto stříhá širokou škálu materiálů podobně jako klasické, mnohem větší pákové kleště. Přesvědčte se sami o ohromujícím výkonu a praktičnosti kompaktních pákových kleští Cobolt.

Ke kompaktním pákovým kleštím
Kufr na nářadí „Vision24“ Elektro, VDE, 20-dílný

Kufr na nářadí „Vision24“ Elektro, VDE, 20-dílný

Komplexní sada nářadí pro elektromontážní práce. Tento kufr je osazen 20 ks vysoce kvalitního značkového nářadí, částečně testovaného VDE podle DIN EN 60900. Díky maximální nosnosti 20 kg a objemu 24 litrů nabízí dostatek prostoru pro vaše nářadí. Stabilní klouby s rastrem udržují víko v případě potřeby bezpečně otevřené, zatímco uzamykatelné ocelové sklopné zámky chrání obsah před krádeží.

Ke kufru s nářadím

Knipex novinky

Features

KNIPEX Alligator® instalatérské kleště

Maximální flexibilita pro každou aplikaci: klasické instalatérské kleště Alligator snadno uchopí kulaté i hranaté obrobky. Díky samosvornému efektu neklouže z obrobku a přesto umožňuje práci s minimálním vynaložením síly. Spolehněte se na tyto osvědčené kleště, které vám umožní pracovat efektivně.

KNIPEX Alligator® instalatérské kleště

KNIPEX Cobra® instalatérské kleště

Špičkové instalatérské kleště pro maximální přesnost: Už nemusíte hledat správnou šířku otvoru! KNIPEX Cobra® Vám umožňuje jednoduše přiložit horní polovinu čelisti na obrobek a upravit spodní čelist s milimetrovou přesností stisknutím tlačítka. Revoluční design, který Vám usnadní práci tak jako nikdy předtím.

KNIPEX Cobra® instalatérské kleště

Knipex - značkový výrobce kleští

KNIPEX vyvíjí a vyrábí kleště pro profesionální použití v oblasti průmyslu a řemesla a své produkty prodává po celém světě – v odvětvích stavebnictví, elektroinstalace, sanity, topení, klimatizace a automobilového průmyslu. KNIPEX nabízí nejlepší řešení pro Vaše potřeby – kleště s nejvyšším výkonem, ergonomií a životností. Těchto požadavků dosahujeme neustálým vývojem a inovacemi výhradně v místě založení společnosti, ve městě Wuppertal.

KNIPEX je již po celá desetiletí průkopníkem nápadů v oblasti kleští. Nová řešení jsou vždy základem prvotřídního nářadí, se kterým mohou uživatelé na celém světě pracovat snadněji, rychleji a efektivněji, což dokazují četná ocenění za design a funkčnost.

Značka KNIPEX přestavuje nejvyšší nároky na vlastní produkty. Každý nový nástroj a každé z mnoha vylepšení je promyšleno do posledního detailu, podrobeno náročným zátěžovým a kvalitativním testům a také se musí osvědčit v praxi, než se dostane do rukou koncového uživatele.

KNIPEX je už více než 140 let nezávislou rodinnou společností. S přibližně 1 600 zaměstnanci v závodě Wuppertal-Cronenberg vyrábí každý den přes 60 000 kleští. Opravdu nejlepší "Made in Germany" - tradičně s pomocí nejmodernějších technologií.

FAQs

  • Jaký druh nářadí Knipex nabízí?
    Široký sortiment vysoce kvalitního ručního nářadí: včetně kovaných kleští, nářadí pro stříhaní, krimpovacích kleští, šroubováků, kufrů na nářadí a mnoha dalších.
  • Kde KNIPEX vyrábí své kleště?
    Všechny kované kleště jsou vyrobeny v Německu, v továrně KNIPEX ve městě Wuppertal-Cronenberg.
  • Jsou kleště KNIPEX nerezové?
    Všechny kleště KNIPEX jsou již z výroby nerezové a alternativně chráněny proti korozi pomocí tmavého zinkofosfátového nebo chromovaného pokovení. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost.