Planam výstražné oděvy, pracovní oděvy

Planam – Fashion for your Profession

Planam nejprodávanější v Plobergeru

Highlights

Norit série - zaujme praktičností a vzhledem

Norit série - zaujme praktičností a vzhledem

S dokonalým střihem, maximálním pohodlím a volností pohybu. Vysoká odolnost díky nylonu použitého v namáhaných oblastech a 4-směrným strečovým vsadkám. Lehká, robustní směsová tkanina ideální do všech povětrnostních podmínek.

K sérii Norit
Highline série - moderní design se snoubí s prvotřídní kvalitou.

Highline série - moderní design se snoubí s prvotřídní kvalitou.

Vyrobeno z vysoce kvalitních směsí tkanin, s provedením bez škrábanců a tříbarevným vzhledem. Odolné proti opotřebení, odolné proti sražení. Testováno OEKO-TEX®.

K sérii Highline

Planam - ihned k dispozici

Udržitelnost a kvalita: závazek Planamu v oblasti pracovních oděvů

Pro Planam znamená podnikání také převzetí odpovědnosti za lidi a za životní prostředí. Pracovní oděv tedy není krátkodobou módní záležitostí, ale spíše dlouhodobým společníkem. Planam si zakládá na vysoké kvalitě a používá pouze odolné materiály. Naše produkty jsou neustále testovány nezávislými laboratořemi na kvalitu a ekologickou kompatibilitu a splňují Öko-Tex Standard 100. Planam udržuje úzkou a transparentní spolupráci se svými dlouholetými dodavateli. Pokud jde o tepelně izolační materiály, Planam se vyhýbá peří a používá alternativy šetrné k životnímu prostředí.

Weld Shield - moderní ochrana před teplem

S produkty PLANAM jste dobře chráněni i v těch nejextrémnějších podmínkách. Speciální řada „Weld Shield“ zajišťuje trvalou ochranu při práci s nízkým sálavým teplem a nebezpečím postříkání kovem. Tyto modely, certifikované Saským textilním výzkumným ústavem (STFI), zaujmou svým moderním dvoubarevným designem. Odolná tkanina se snadno udržuje a lze ji sušit v sušičce. Díky mnoha kapsám a funkčním detailům máte vždy rychlý přístup ke svému pracovnímu náčiní, což Vám nabízí další přidanou hodnotu při svářečských pracích.

Weld Shield - moderní ochrana před teplem

Planam - přitažlivé pracovní oděvy

Planam se s více než 25 lety zkušeností etabloval jako přední výrobce pracovních a bezpečnostních oděvů. Kvalita, inovace a módnost jsou základními kameny naší značky. Se stálou dostupností více než 2,5 milionu kusů nabízí Planam prvotřídní služby a jedinečné možnosti dodání.

Propracovaná administrativa a moderní marketing umožňují rychle reagovat na změny trhu. Neustálý růst se odráží nejen v přední pozici na trhu, ale také v dynamickém rozvoji společnosti. Kvalita, služby a inovace jsou základem mezinárodního úspěchu.

FAQs

  • Čím je kolekce Norit výjimečná?
    Kolekce Norit společnosti Planam byla speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám profesionálů. Kombinuje perfektní střih s maximálním pohodlím a volností pohybu. Toho je dosaženo pomocí speciálních materiálů, jako je robustní směsová tkanina a 4-směrné strečové vsadky. Nylon navíc poskytuje dodatečnou robustnost ve zvláště namáhaných místech, takže tato řada je ideální pro každodenní profesionální použití.
  • Má kolekce Highline certifikaci OEKO-TEX®?
    Ano, kolekce Highline společnosti Planam získala certifikaci OEKO-TEX®. To znamená, že produkty této řady byly testovány podle přísných ekologických a zdravotních norem a neobsahují žádné škodlivé látky. To zaručuje nejen bezpečnost pro uživatele, ale také udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.
  • Ve kterých zemích je Planam aktivní?
    Planam je přítomen v mnoha evropských zemích. Patří mezi ně Rakousko, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Nizozemsko, Irsko, Dánsko, Švédsko, Polsko a pobaltské státy. Společnost je hrdá na to, že nabízí své vysoce kvalitní produkty v mezinárodním měřítku a poptávka na těchto trzích neustále roste.