Management C-dílů

Typicky jsou C-díly nepostradatelnou nutností, zejména v řemesle, službách a průmyslu (ve výrobních podnicích). Patří mezi ně např. DIN a normované díly, šrouby, nářadí, vrtáky a brusiva, chemické prostředky a mnoho dalších spotřebních materiálů.

Ve většině případů vyžaduje nákup drobných dílů s nízkou hodnotou vynaložení mnoho úsilí. Nákup tohoto sortimentu představuje v průměru více než 70% nákladů souvisejících s objednáním při celkovém objemu pouze asi 5%.

Zde se nabízí - často nevyužitý - potenciál snižování nákladů.

Vzhledem k tomu, že náklady na samotný materiál u C-dílů jsou relativně nízké a nakupují se většinou jen okrajově, musí se hlavní pozornost zaměřit na náklady související se zpracováním objednávky.

A právě zde je vhodná naše inovativní platforma pro nákupy shop.ploberger.net. I vy můžete využívat, stejně jako celá řada firem z oblasti kovoobrábění a stavby, individuální řešení přímo pro Vás od společnosti Ploberger.

S kompletním sortimentem obsahujícím více než 65 000 položek, bezchybnou dodávkou na úrovni 98% a dobou dodání do 48 hodin jsme položili základy potřebné pro maximalizaci potenciálu úspor. Úspora času znamená úsporu peněz.