Systém Scanner

S online scannerem od firmy Ploberger sejmete čárový kód na přepravce nebo v katalogu čárových kódů a odešlete objednávku firmě Ploberger, ať jste kdekoli. Snadnější než objednávka po telefonu, nepotřebujete počítač, dodatečný software, pouze scanner. Po naskenování vše ostatní běží elektronicky, čímž se zajistí bezchybný přenos dat. Další informace naleznete přímo na scanneru nebo následně v internetovém obchodě.

Online-Scanner v detailech

Výhody:
• bezchybné a snadné objednávání produktů včetně množství
• bezpečné a rychlé ovládání
• není nutný PC ani dodatečná instalace software
• ideální kombinace online scanneru s naším Ploberger e-shopem
• automatická kontrola dostupnosti v reálném čase a cenové informace
• díky transparentním údajům o spotřebě vždy nejaktuálnější stav

Online-Scanner v detailech

Katalog čárových kódů

Snadno a pohodlně – individuální výběr produktů

Katalog čarových kódů umožňuje snadný výběr z velkého množství produktů a jejich nastavení jako standardu. Tím pádem jsou produkty, které jsou často potřeba shrnuty na několika stranách ve Vašem individuálním katalogu. Díky tomu se také zabrání nekontrolovatelnému a zbytečnému rozšiřování sortimentu.

Kromě standardizace produktů je další výhodou katalogu snadné a rychlé objednávání přes online-scanner. Náhled produktu a krátký popis zajišťují, že nedochází k záměnám.

Rádi Vám pomůžeme s vytvořením katalogu čarových kódů.

Katalog čárových kódů

Jednoduše podle Vašich požadavků. Plo-Shelf regál od firmy Ploberger

Ať už se jedná o šrouby, kartuše, nářadí nebo pracovní ochranu, Ploberger Vám dodá nejen všechny technické výrobky, ale také vhodné regálové systémy. Rádi převezmeme a optimalizujeme Váš management objednávek.

Při nákupu nářadí a spotřebního materiálu nazývaného také C-díly vznikají v poměru k hodnotě nákupu nezanedbatelné náklady. Bezpečné a opakované objednávání a pečlivé vedení skladu mohou ušetřit spoustu času a peněž. S inovativním regálovým systémem Plo-Shelf nabízíme řešení, které lze individuálně přizpůsobit přesně vašim potřebám.

Vždy budete mít na skladě to, co potřebujete. V dostatečném množství, snadno a přesně.

Perfektní přehled zajišťují různé moduly a praktické štítky s textem a EAN-kódem. Kontrolu stavu a optimalizaci nákladů lze doplnit a optimalizaci nákladů lze doplnit a optimalizovat pomocí scanner systému, produktového katalogu a e-shopu. Naši odborní poradci Vám ochotně poradí, co se týká požadavků, možností a detailů našich logistických řešení.

Jednoduše podle Vašich požadavků. Plo-Shelf regál od firmy Ploberger