Ploberger

Společnost Ploberger je lídrem v segmentu technického obchodu pro řemeslo, služby a průmysl. Více než 65.000 produktů z oblasti nářadí, dílenských potřeb, vybavení na stavbu, pracovní ochrany, vybavení provozů a spojovacího materiálu představuje komplexní nabídku přizpůsobenou na míru odvětví kovoobrábění a stavby.

V Rakousku, České republice a na Slovensku poskytuje přes 70 našich spolupracovníků přímo v terénu komplexní a odborné poradenství pro naše zákazníky.

Propracovaná logistika a nejmodernější systémy zajišťují dokonalý zákaznický servis. Bezchybnost dodávky dosahuje v průměru 98% s dobou dodání 48 hodin. Díky tomu můžeme zákazníkům garantovat bezpečný a pohodlný nákup.

Každodenní práce je optimalizována nejmodernějšími systémy a technologiemi. Katalogy produktů ve všech jazycích, inovativní e-shop, E-Commerce řešení přizpůsobené pro konkrétního zákazníka, Optimax logistika, sledování zásilky, přímé spojení se zákazníkem a mnoho dalšího. Krátký pohled do naší společnosti:

Dalším segmentem našeho působení, výlučně na rakouském trhu, je velkoobchod s ocelí, trubkami a plechy. Z našich skladů v Retzu a Amstettenu dodáváme zákazníkům pro velkoobchod a průmysl z oblasti kovoobrábění, stavby, průmyslu a údržby širokou škálu materiálů z oceli, nerezu i barevných kovů.

Široký sortiment, dostatečné skladové zásoby a nejmodernější logistika znamenají pro zákazníky bezpečný a spolehlivý nákup. Náš tým kompetentních a motivovaných spolupracovníků zajišťuje poradenství na telefonu i přímo u zákazníka.

Detailní informace o našem sídlu a pobočkách naleznete zde.