O společnosti Ploberger

Jsme lídrem v segmentu technického obchodu pro řemeslo, služby a průmysl. Více než 65.000 produktů na našem e-shopu z oblasti nářadí, dílenských potřeb, vybavení na stavbu, pracovní ochrany, vybavení provozů a spojovacího materiálu představuje komplexní nabídku přizpůsobenou na míru odvětví kovoobrábění a stavby.

V Rakousku, České republice a na Slovensku poskytuje přes 70 našich spolupracovníků přímo v terénu komplexní a odborné poradenství pro naše zákazníky.

Propracovaná logistika a nejmodernější systémy zajišťují dokonalý zákaznický servis. Bezchybnost dodávky dosahuje v průměru 98% s dobou dodání 24 hodin. Díky tomu můžeme zákazníkům garantovat bezpečný a pohodlný nákup.

Detailní informace o našem sídlu a pobočkách naleznete zde.

Náš sortiment

Naše TOP kategorie

Nejprodávanější u Plobergeru

S E-Business řešeními od Plobergeru k maximální efektivitě při objednávání C-dílů

Produktové katalogy v několika jazycích, inovativní E-shop, indivuduálně nastavitelná E-Commerce-řešení, dodací servis Optimax, sledování zásilek i přímé napojení na zákazníka a mnoho dalšího.

Využijte kompetentního poradenství od Plobergeru (eb.II@ploberger.cz) a ušetřete náklady na zajištění dodávek zboží a materiálu díky procesům přizpůsobených na míru Vaší společnosti."

S E-Business řešeními od Plobergeru k maximální efektivitě při objednávání C-dílů

Rozsáhlý sortiment značek pro řemeslo a průmysl