Značky

Nejlepší kvalitu, maximální dostupnost a mimořádně vysoký poměr cena/výkon nabízí našim zákazníkům exkluzivní značka FORUM. Tento komplexní program, který momentálně obsahuje přes 9.000 položek, poskytne našim zákazníkům vše pro efektivní montáž a výrobu.

Náš sortiment značky FORUM zahrnuje ruční nářadí, vrtací, frézovací a soustružnické nástroje, upínací nářadí, řezné a brusné nástroje, měřící nástroje, dílenské potřeby a zařízení provozů. Podívejte se na krátkou ukázku:

Forum imagefilm

Pro zákazníky, kteří požadují cenově nejvýhodnější produkty, nabízíme sortiment pod vlastní značkou PLOBERGER. Tento program, který pro nás vyrábějí výhradně naši renomovaní partneři, zahrnuje kompetentní sortiment ručního nářadí a šroubováků, velmi široký sortiment chemicko-technických produktů pro mazání, rozpouštění, odmašťování a čištění, vysoce kvalitní pěny a silikony, jakož i produkty pracovní ochrany.

Ať je to ruční nářadí, řezné, brusné a obráběcí nástroje, měřící a upínací technika nebo vybavení provozů a pracovní ochrana, Ploberger disponuje sortimentem více než 65.000 produktů, které se skládají z průmyslových, vlastních a exkluzivních značek. Naši zákazníci těží z neuvěřitelně širokého sortimentu, který lze charakterizovat slovy CENA A KVALITA. U nás naleznete správný typ a značku nářadí pro každou práci v oblasti kovoobrábění a stavby. Malá ukázka z našeho sortimentu.