uvex bezpečnostní obuv

uvex - značka s jedinou misí "protecting people"

uvex Top produkty v Plobegeru

uvex highlights

uvex bezpečnostní obuv

uvex bezpečnostní obuv

uvex bezpečnostní obuv se vyznačuje vysokou úrovní ochrany a pohodlí, ať už v automobilovém průmyslu, chemickém průmyslu, na stavbách nebo ve venkovních prostorách, jako je zahradnictví, zemědělství a lesnictví. Třídy ochrany S1, S1 P, S2, S3 a S5 zaručují optimální bezpečnost a dokonalou ochranu před potenciálním nebezpečím v příslušné pracovní oblasti.

K bezpečnostní obuvi
uvex ochranné rukavice

uvex ochranné rukavice

uvex představuje širokou škálu ochranných rukavic s vynikajícím přizpůsobením se tvraru ruky a flexibilitou. Od lehkých modelů Phynomic s prodyšným aquapolymerovým potažením „airLite“, které jsou ideální pro přesnou práci i ve vlhkých a zaolejovaných prostorech, až o uvex C500 foam - hightech ochranné rukavice proti proříznutí s nejvyšší úrovní ochrany proti proříznutí 5, perfektní pro automobilový průmysl a kovoobrábění nebo montážní práce.

Kliknutím zde se dostanete na rukavice

uvex - ihned k dispozici

Features

Ochrana očí od uvex: dokonalá bezpečnost a design

Ve společnosti uvex se moderní design snoubí s maximální funkčností a kvalitou, aby byly splněny neustále se zvyšující nároky v oblasti průmyslu a řemesla

uvex ochranné brýle nabízí spolehlivou ochranu proti řadě rizik:

 • mechanická rizika způsobená prachem nebo malými částicemi
 • optická rizika způsobená zářením
 • chemická rizika způsobená kyselinami, zásadami nebo výpary
 • tepelná rizika způsobená plameny nebo horkými kapalinami
Ochrana očí od uvex: dokonalá bezpečnost a design

Historie

Historie firmy uvex se začala psát v roce 1926 v bavorském Fürthu, kdy Philipp M. Winter založil institut optického průmyslu Philippa M. Wintera se zaměřením na výrobu ochranných brýlí pro dělníky. V roce 1956 syn zakladatele, Rainer Winter, představil značku "uvex", která je nyní známá po celém světě. Od té doby uvex neustále rozšiřuje svou produktovou řadu a v současné době je jedním z předních výrobců bezpečnostních produktů.

uvex chrání lidi a planetu

"Protecting people“ – ochrana lidí je důležitější než kdy jindy, protože tento slib zahrnuje odpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí. V uvexu je důraz kladen na udržitelnost v myšlení a jednání. Cíl stát se CO2 neutrální je nejvyšší prioritou, a proto se v továrnách intenzivně pracuje na zvýšení energetické účinnosti. Kromě vysoké kvality produktů je pozornost věnována také rozvoji recyklačních konceptů v souladu s principem „Circular Economy“. Použití biologických materiálů a dlouhá životnost produktů přispívají k ochraně zdrojů a zamezení vzniku odpadu. Za účelem dosažení těchto cílů jsou všechny kroky hodnotového řetězce pečlivě vyhodnocovány.

uvex #protectingplanet znamená:

 • Použití recyklovatelných materiálů
 • Zpracování biologických materiálů
 • Snížení odpadů a emisí CO2
 • Zákaz používání nebezpečných látek
 • Šetření energií
 • Vývoj produktů s dlouhou životností
 • Balení šetrné k životnímu prostředí

Zvláštností kolekce „uvex suXXeed greencycle planet“ je, že všechny materiálové součásti oblečení jsou zcela kompostovatelné a nesou pečeť kvality konceptu cradle to cradle™ . Kromě bavlny se používá speciální polyester, který se díky kopolymerní struktuře během krátké doby rozloží. Certifikace Cradle to cradle™ Gold zajišťuje, že žádná ze složek nepoškozuje lidské zdraví.

FAQs

 • Co znamená značka "uvex"?
  uvex znamená „Ultra Violet Excluded“. To odráží původní závazek společnosti vyvíjet vysoce kvalitní ochranné brýle, které účinně filtrují škodlivé UV záření.
 • Jakými produktovými inovacemi se může uvex pochlubit?
  Společnost uvex přinesla na trh řadu inovací, včetně vývoje lehkých ochranných přileb, zavedení ochranných rukavic s vysokou odolností proti proříznutí a zavedení bezpečnostních brýlí s úpravou proti zamlžování a vynikající mechanickou pevností.
 • Čím se liší různé třídy ochrany bezpečnostní obuvi uvex?
  Různé třídy ochrany bezpečnostní obuvi uvex (S1, S1 P, S2, S3, S5) odpovídají rozdílným úrovním ochrany a požadavkům. Například boty S1 jsou určeny do suchých oblastí a nabízejí ochranu prstů, zatímco boty S3 mají také ochranu proti propíchnutí a vodoodpudivé vlastnosti.